Online Teambuilding – FAQ

FAQ Online Teambuilding alebo často kladené otázky

Pripravili sme pre Vás FAQ alebo najčastejšie kladené otázky k téme online teambuildingu a odpovede na ne. V prípade, že nenájdete FAQ na Vašu otázku, prosím kontaktujte nás.

V súčasnosti mnohé firmy čelia bezprecedentným situáciam a celé prostredie okolo nich sa mení. Ich zamestnanci sú na home-office a manažéri musia riešiť výzvy, ako ich dať dokopy. Bežné teambuildingy nie je možné organizovať a preto prichádzajú riešenia v podobe online teambuildingu.

Čo to je online alebo virtuálny teambuilding?

Cieľom online teambuildingu je vybudovať silné pracovné vzťahy medzi kolegami, ktorí pracujú vzdialeným spôsobom, t.j. sa nestretávajú osobne. Sústreďuje sa na zdokonaľovanie komunikácie a spolupráce, pričom kladie dôraz aj na priateľstvá a zjednotenie ľudí.

Prečo je online alebo virtuálny teambuilding dôležitý?

Pracovníci na home-office sa môžu cítiť osamelí, v súčasnej dobe môžu byť často aj pod tlakom a tým sa stávajú menej produktívni. Aktivitami online teambuildingu sa ich psychická nepohoda môže znížiť a to sa odzrkadlí v lepších výsledkoch ich práce.

Aké sú benefity online teambuildingu?

– zvýšená produktivita práce
– lepšia interná komunikácia
– zvýšená spokojnosť s prácou
– zlepšené vnútorné vnímanie tímu
– lepšie vzťahy medzi ľuďmi

Aké online teambuildingové aktivity ponúkame?

Našu ponuku online teambuildingových aktivít by som zaradil do niekoľkých kategórií:
Online teambuildingové hry – online hry, kde sú ľudia zaradení do tímov a riešia spoločné zadanie – napr. online escape room
– Online zážitkové aktivity – zažívajú spoločné emócie – napr. online ochutnávka vína, online varenie alebo online cvičenie
– Online zábavné aktivity – ide o online aktivity, kde je cieľom najmä dobrá nálada účastníkov – napr. online karaoke alebo online hudobné alebo kultúrne predstavenie šité na mieru účastníkom

Čo je potrebné na online teambuilding?

Organizácia online teambuildingových aktivít je pre účastníkov jednoduchá. Potrebujú k tomu mať počítač s pripojením na internet a tiež smartfón (najmä na online teambuildingové hry). Účastníci sa stretávajú na online platforme ako je napríklad Zoom, Microsoft Teams, Webex alebo inej a všetok online dej sa odohráva tam.


Ako to funguje

1.
Kontaktujte nás. Nezáväzne sa porozprávame o Vašich cieľoch. 

2.
Navrhneme online podujatie na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

3.
Vyberieme vhodné technické riešenie.

4.
Užijete si so svojimi zamestnancami či partnermi profesionálne pripravený online event bez starostí.


Kontaktný formulár

Vyhlásenie o ochrane osobných údajovSpoločnosť ENJOY SLOVAKIA DMC, s.r.o. spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.