Online teambuilding

Online 
teambuilding 

V spolupráci s vami usporiadame neformálny online teambuilding s pestrými aktivitami, ktoré posilnia tímového ducha. Najlepší zamestnanec je spokojný zamestnanec.

Základná komunikácia so zamestnancami síce funguje aj na diaľku, ale z hľadiska medziľudských vzťahov to predsa len nie je ono. Máme pre vás niekoľko nápadov, ako vás zomknúť dokopy.

Online teambuilding pomôže prehĺbiť vaše vzájomné vzťahy prostredníctvom zábavných aktivít v online teambuildingových hrách. V niektorých hrách prevažuje súťaživý aspekt, v iných je zas dôležitá vzájomná spolupráca. S výberom vhodnej online teambuildingovej hry vám radi poradíme.

Vyberte si z niekoľkých typov Online Escape Room (online úniková miestnosť), vieme ich zorganizovať aj pre tímy cez 200 ľudí naraz (účastníci sú rozdelení do skupín po 4-6 hráčov).

Ak chcete spoločný čas online prežiť príjemne všetci spolu, máme v ponuke online ochutnávku vína, piva, rumu, či whiskey a to všetko príde každému domov aj s vhodným občerstvením od našeho VIP online cateringu.

Odpovede na všetky najčastejšie kladené otázky k online teambuildingom nájdete na blogu FAQ – online Teambuilding.


Postaráme sa o hladký priebeh vášho online teambuildingu

Profesionálne virtuálne štúdio

Technická stránka

Profesionálne virtuálne štúdio pre online vysielanie, natáčanie a nahrávanie zvuku profesionálnou technikou. Live strih, réžia a diskusia. Interaktívny event design.

video štúdio

Programová stránka

Dramaturgia podujatia vrátane zabezpečenia aktérov (spíkri, diskutujúci, hudba).

párty box a catering na diaľku

Špeciálne požiadavky

Nechajte účastníkom vášho eventu domov doručiť VIP catering, alebo pripraviť online ochutnávku piva, rumu či whiskey.


Zaujíma vás viac? Čítajte náš BLOG.

Prečítajte si o nás vo FORBESe.


Ako to funguje

1.
Kontaktujte nás. Nezáväzne sa porozprávame o Vašich cieľoch. 

2.
Navrhneme online podujatie na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

3.
Vyberieme vhodné technické riešenie.

4.
Užijete si so svojimi zamestnancami či partnermi profesionálne pripravený online event bez starostí.


Kontaktný formulár

Vyhlásenie o ochrane osobných údajovSpoločnosť ENJOY SLOVAKIA DMC, s.r.o. spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

V súčasnosti zaznamenávame technické problémy s odosielaním formulára. Pokiaľ Vám formulár nejde odoslať a všetko máte vyplnené správne, prosím napíšte Vašu požiadavku na náš email info@eventnadialku.sk, budeme na Váš email okamžite reagovať. Ďakujeme za pochopenie.

Tím Eventnadialku.sk