Catering na diaľku

Catering na diaľku 

Spolupracujeme s poprednou slovenskou cateringovou firmou,
držiteľom ISO a HACCP certifikátov.

Ako funguje online catering na diaľku pre online firemný večierok?

  • porozprávame sa o vašich preferenciách a na ich základe pripravíme cenovú ponuku pre online catering
  • poskytnete nám zoznam účastníkov online eventu spolu s ich adresami a telefonickými kontaktmi (v súlade s GDPR pravidlami, všetky kontakty po akcii mažeme)
  • dohodneme sa na dátume a čase rozvozu cateringu pre online firemný večierok alebo online klientsky event
  • v určenom časovom rozsahu dovezieme cateringové balíčky na určené adresy. Ak ide o jedlo podliehajúce skaze, na jeho prepravu použijeme autá so špeciálnym chladiacim systémom
  • po obdržaní cateringových balíčkov sú účastníci zodpovední za ich správne skladovanie
  • po začatí online eventu si účastníci môžu vychutnať svoj cateringový balíček (ak ho dovtedy nezjedli)

Aké cateringové balíčky ponúkame?

BASIC – nealko alebo alkoholický nápoj, trvanlivé slané a sladké pochutiny, prípadne sušené ovocie – nevyžaduje špeciálnu prepravu, môže sa rozposlať aj bežnou kuriérskou službou

PREMIUM – nealko alebo alkoholické nápoje, trvanlivé slané a sladké pochutiny, sušené ovocie, domáce koláče, šaláty, čerstvé ovocie – vyžaduje špeciálnu prepravu

DELUXE – nealko alebo alkoholické nápoje, trvanlivé slané a sladké pochutiny, sušené ovocie, studené občerstvenie (mini rezníky, mini quiche, quinoa a iné), domáce koláče, šaláty, čerstvé ovocie – vyžaduje špeciálnu prepravu

V prípade záujmu môžeme do cateringových balíčkov pribaliť kvalitné slovenské alebo svetové víno v štandardnom 0,75 l balení (za príplatok spolu s otváračom a pohárom na víno).

Ak potrebujete účastníkom online eventu poslať aj niečo osobné od vás (napr. darčekový predmet), radi to doručíme spolu so zásielkou online cateringu.

Online ochutnávky vína prebiehajú v spolupráci so slovenským vinárstvom, ktoré pre vás pripraví balenie vín v malých 0,25 l baleniach. Tieto vína však majú obmedzenú dobu spotreby.

party box a VIP caterring
ochutnavka vina

Ako to funguje

1.
Kontaktujte nás. Nezáväzne sa porozprávame o Vašich cieľoch. 

2.
Navrhneme online podujatie na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

3.
Vyberieme vhodné technické riešenie.

4.
Užijete si so svojimi zamestnancami či partnermi profesionálne pripravený online event bez starostí.


Kontaktný formulár

Vyhlásenie o ochrane osobných údajovSpoločnosť ENJOY SLOVAKIA DMC, s.r.o. spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

Pokiaľ Vám formulár nejde odoslať a všetko máte vyplnené správne, prosím napíšte Vašu požiadavku na náš email info@eventnadialku.sk alebo volajte 0903 711846, budeme na Váš email okamžite reagovať. Ďakujeme za pochopenie.

Tím Eventnadialku.sk.