Online klientský event

Online klientský event 

Exkluzívny online klientský event teraz u klientov doma. Súčasťou bohatého programu je vzdelávacia a „zábavná“ časť s moderátorom a VIP koncertom. Nechýba ani špeciálny catering kuriérom.

Aj v situácii, keď vašich klientov nemôžete stretnúť osobne, máme niekoľko kreatívnych nápadov, ako ich zabaviť. Pošlite im párty box, ktorý im doručíme až domov. Pripraví ho firma špecializovaná na VIP catering.

Ďalšou možnosťou je sada vín v malých baleniach od špičkového slovenského vinára, ktorú klientom doručíme domov. V určenej hodine s nimi môžu absolvovať online ochutnávku vína pod vedením profesionálneho someliéra.

Ak ich chcete zabaviť, do nášho štúdia príde stand-up komik a svoju show predvedie online exkluzívne pre vašich klientov.

Uprednostňujete hudobnú produkciu? Zorganizujeme live streaming koncertu hudobného umelca, ktorý si vaši hostia vychutnajú z pohodlia domova.


Postaráme sa o hladký priebeh vášho eventu

Profesionálne virtuálne štúdio

Technická stránka

Profesionálne virtuálne štúdio pre online vysielanie, natáčanie a nahrávanie zvuku profesionálnou technikou. Live strih, réžia a diskusia. Interaktívny event design.

video štúdio

Programová stránka

Dramaturgia podujatia vrátane zabezpečenia aktérov (spíkri, diskutujúci, hudba).

party box a catering na diaľku

Špeciálne požiadavky

Nechajte účastníkom vášho eventu domov doručiť VIP catering, alebo pripraviť online ochutnávku vína.


Zaujíma vás viac? Čítajte náš BLOG.

Prečítajte si o online klientskych eventoch vo FORBESe.


Ako to funguje

1.
Kontaktujte nás. Nezáväzne sa porozprávame o Vašich cieľoch. 

2.
Navrhneme online podujatie na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

3.
Vyberieme vhodné technické riešenie.

4.
Užijete si so svojimi zamestnancami či partnermi profesionálne pripravený online event bez starostí.


Kontaktný formulár

Vyhlásenie o ochrane osobných údajovSpoločnosť ENJOY SLOVAKIA DMC, s.r.o. spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

V súčasnosti zaznamenávame technické problémy s odosielaním formulára. Pokiaľ Vám formulár nejde odoslať a všetko máte vyplnené správne, prosím napíšte Vašu požiadavku na náš email info@eventnadialku.sk, budeme na Váš email okamžite reagovať. Ďakujeme za pochopenie.

Tím Eventnadialku.sk