Online konferencie, online seminár

Online konferencie, online semináre

Podeľte sa o čerstvé novinky so svojím publikom. Pripravíme vám online konferencie či online seminár so stovkami účastníkov a vysokou mierou interaktivity.

Online konferencie, live streaming, video štúdio, virtuálne štúdio, hybridný event. S týmito výrazmi ste sa už zrejme stretli. Ak aj nerozumiete, aký je medzi nimi rozdiel, u nás to nie je prekážka.

Chceme sa s vami rozprávať vaším jazykom. Napíšte alebo zavolajte nám a pri nezáväznom rozhovore najprv zistíme vaše potreby. Čo od online eventu očakávate? Na základe toho navrhneme pre váš online event alebo online konferenciu najvhodnejšie riešenie.

Nechajte na nás, aby sme vám navrhli ten správny eventový formát. Postaráme sa, aby online konferencia alebo online seminár splnili vaše očakávania. Či už pre vás zorganizujeme webinár, online konferencie alebo hybridný event, urobíme všetko preto, aby sme vás odbremenili od starostí s organizáciou. Vašou úlohou bude už len pripraviť obsah tejto akcie.

Povedali o spolupráci pri organizovaní online konferencie:

Ďakujeme Event na diaľku, že sme s vami mohli zorganizovať Investičnú konferenciu Brokerie. Vážime si váš profesionálny prístup, ochotu a podporu. Bolo nám cťou s vami spolupracovať a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty v tomto roku.

Barbora Červenková – BROKERIA


Postaráme sa o hladký priebeh vašej online konferencie

Profesionáln virtuálne štúdio

Technická stránka

Profesionálne virtuálne štúdio pre online konferencie, natáčanie a nahrávanie zvuku profesionálnou technikou. Live strih, réžia a diskusia. Interaktívny event design.

video štúdio

Programová stránka

Dramaturgia podujatia vrátane zabezpečenia aktérov (spíkri, diskutujúci, hudba). Hotový pozývací postup pre účastníkov. Vypracujeme presný scenár online konferencie.

party box a catering na diaľku

Špeciálne požiadavky

Nechajte účastníkom vášho eventu domov doručiť na mieru urobený VIP catering, alebo pripraviť online ochutnávku vína alebo iných nápojov. Zabezpečíme aj online varenie.


Zaujíma vás viac? Čítajte náš BLOG.

Napísali o nás vo FORBESe.


Ako to funguje

1.
Kontaktujte nás. Nezáväzne sa porozprávame o Vašich cieľoch. 

2.
Navrhneme online podujatie na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

3.
Vyberieme vhodné technické riešenie.

4.
Užijete si so svojimi zamestnancami či partnermi profesionálne pripravený online event bez starostí.


Kontaktný formulár

Vyhlásenie o ochrane osobných údajovSpoločnosť ENJOY SLOVAKIA DMC, s.r.o. spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

V súčasnosti zaznamenávame technické problémy s odosielaním formulára. Pokiaľ Vám formulár nejde odoslať a všetko máte vyplnené správne, prosím napíšte Vašu požiadavku na náš email info@eventnadialku.sk, budeme na Váš email okamžite reagovať. Ďakujeme za pochopenie.

Tím Eventnadialku.sk